Meet Your Local IT Company

About Us

About Us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Ut enim ad minim veniam quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

 Trust

Why choose us?

Our team is comprised of great people whose goal is to give you the best possible experience . Our team has a wealth of knowledge and a great work ethic! We would love to work with you 

Responsive Design

Personalized Service

Quick & Affordable

Trust

Meet The Team!

Aleczander Mehl
Director
Aleczander@CloudRevolution.co.za+27 81 719 1865
Michael Dann
Director
Michael@CloudRevolution.co.za+27 62 715 3911

Nicole Leitch
Jnr. Web Developer
Nicole@CloudRevolution.co.za
Storm Venter
Social Media Marketing
Storm@CloudRevolution.co.za082 391 2587
Ayanda Nyembe
Graphic Design
Design@CloudRevolution.co.za

Kelvin Vanderlinde
Sales Team
Kelvin@CloudRevolution.co.za+27 76 711 8648